Automobilinė kėdutė BRITAX KING II LS BLACK SERIES Cosmos Black

Išsiuntimas per 7-13 d.d.

Prekės kodas: 4000984148046

Turimas kiekis: Prieinamas

Išsiuntimas per 7-13 d.d.
€20400 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Britax

Automobilinė kėdutė BRITAX KING II LS BLACK SERIES Cosmos Black

Modernios KING II LS kėdutės turi unikalų šviesos ir garso indikatorius, kurių dėka saugiai pritvirtinti kėdutę dabar dar lengviau. Patentuota diržų įtempimo sistema ir pažangi šoninė ir priekinė apsaugos suteikia maksimalų galimą saugumą jūsų vaikui, o jums mažiau vargo montuojant kėdutę!

  • Patikimumas prisegant saugos diržų komplektu - Diržų komplekto indikatoriai šviesa ir garsu praneša kada jūsų vaikas yra tinkamai bei saugiai prisegtas prie automobilinės kėdutės
  • Lenvas tvirtinimas - su reguliuojama sėdynės ir patentuota diržų įtempimo sistema
  • Optimali apsauga - saugumui užtikrinti įrengtos, krūtinę apsaugančios pagalvėlės, gilios pamikštintos šoninės apsaugos
  • Paprastas reguliavimas - reguliuojamo aukščio galvos atrama ir viena ranka reguliuojami saugos diržai
  • Patogumas bet kurioje pozicijoje - kelių padėčių atlošai
  • Praktiškumas - greitai nuvelkamas kėdutės užvalkalas, nereikia nuimti saugos diržų

PATIKIMUMAS

KING II LS suteiks jums ramybės jausmą kelionių metu. Novatoriška LS sistema leis jums atsipalaiduoti, kadangi garsinis ir vizualus signalas jums leis žinoti, kada diržai įtempti tinkamai. Pamačius mirksinčią žalią šviesą ir užsegimo garsą galite būti tikri, jog jūsų vaikas keliauja ne tik patogiai, bet ir saugiai.

PAPRASTAS MONTAVIMAS

KING II LS yra universali ir lengvai montuojama bet kuriame automobilyje turinčiame 3 taškų saugos diržus. Dėka pakreipiamos sėdynės prieiga ir matomumas diržui užsegti yra geresni. Kuomet saugos diržas užsegtas, uždėta sėdynė automatiškai įtempia jį užtikrindama saugumą.

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

  • Matmenys: 67 x 45 x 54 cm.
  • Kėdutės svoris: 10,3 kg.
  • Svorio klasės: 9 – 18kg.

KĖDUTĖS KRYPTIS KELIONĖS METU

Į priekį atgręžta

KOKYBĖS STANDARTAS

Ši kėdutė buvo sukurta, projektuota ir pagaminta Vokietijoje. Patvirtinta tik po daugelio bandymų modernioje katastrofos bandymų patalpoje. Tad garantuojame maksimalų įmanomą saugumą vaikui kelionės metu.

 
Rašyk
Skambink