Džiovyklės

  • Parduodame džiovykles rūpestingai Jūsų drabužių priežiūrai

    Iš priekio ir iš viršaus įkraunamos džiovyklės leis pasirinkti geriausią variantą Jūsų drabužių džiovinimui. Daugelyje džiovyklių yra integruotos pažangios technologijos, leidžiančios pasirinkti norimą džiovinimo programą, ne tik greitai išdžiovinti drabužius, bet ir išlaikyti rūbų kokybę nesugadintą.

    Siūlome skirtingų modelių džiovykles

    Mūsų kataloge – Siemens, Bosch, Electrolux, Miele, AEG ir kitų žinomų gamintojų džiovyklės. Džiovykles galite rinktis pagal talpą, galingumą, energijos sąnaudas, rūbų įdėjimo tipą bei kitus reikalingus parametrus. Skirtingi techniniai parametrai, platus dizaino ir spalvų pasirinkimas leis pasirinkti tinkamiausią sprendimą Jūsų namams. Formuojame parduotuvės asortimentą taip, kad galėtume patenkinti skirtingus Jūsų poreikius.

    Visoms džiovyklėms suteikiama 24 mėnesių gamintojo garantiją. 

BOSCH WTZ 27400 Rėmelis džiovyklei ant skalbyklės pastatyti su ištraukiama plokšte ..
€95.00

Gylis vos 46 cm. Glima džiovinti net 7kg. skalbinių.

€483.00
  Džiovyklė Bosch WTW8758LSN Efektyvumas ir pajėgumas Talpa: 8 kg Energijos efekty..
€749.00

Pristatymas 1-2 d.d.

€460.00

„ActiveAir“ energetiškai efektyvi šiluminio siurblio technologija. Išsivalantis "SelfCleaning Condenser™" ondesatorius. " AutoDry" drėgmės atpažinimas.

€636.00

„ActiveAir“ energetiškai efektyvi šiluminio siurblio technologija. Išsivalantis "SelfCleaning Condenser™" ondesatorius. " AutoDry" drėgmės atpažinimas. Specialios garų programos.

€655.00

Ekonomiška džiovyklė su šilumos siurbliu. Išsivalantis kondensatorius "SelfCleaning Condenser™". Tehnologija "Home Connect": patogus nuolatinis valdymas išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio pagalba

 

€727.00
BOSCH WTZ11400 Rėmelis džiovyklei ant skalbyklės pastatyti su ištraukiama plokšte ..
€58.95

Ekonomiška džiovyklė su šilumos siurbliu. Išsivalantis kondensatorius "SelfCleaning Condenser™". Tehnologija "Home Connect": patogus nuolatinis valdymas išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio pagalba.

€889.00

Maksimali įkrova 9 kg. Garų generatorius. A-40%.

€687.00

Įkrova iki 9 kg. Energijos klasė A-50%. „Woolmark Blue Certificate“.

€688.00
Sujungimo rėmelis su ištraukiama plokšte WZ20400 Sujungimo rėmelis su išt..
€75.00
Rašyk
Skambink