Electrolux

Nemokamas pristatymas!

Pristatymas 1-2 d.d.

€261.00

Su šepečiu „FlowMotion™ Mini Turbo“ lengvai pašalinsite naminių gyvūnėlių plaukus nuo audinių ar baldų. O „FlowMotion™ Parketto Pro“ leis paprastai išvalyti kietas grindis.

Nemokamas pristatymas!

€257.00

Modelis „SilentPerformer™“ buvo sukurtas galvojant apie tylą. Specialiai pritaikytas variklis, prietaiso konstrukcija ir naujas tylus „DustPro™“ antgalis užtikrina, kad valysite tyliau, tačiau tiek pat efektyviai.

Nuo €160.00

Sistema „Power Pro System™“ pasižymi funkcija „PowerForce™“ – puikiems valymo rezultatams. „Power Pro System™“ sudaro efektyvus variklis ir antgalis „DustPro™“, suteikiantis galimybę puikiai išvalyti visas norimas vietas – tiek kilimus, tiek grindis.

€114.98

„Electrolux UltraSilencer Original“ užtikrina patogų ir nepriekaištingą valymą bei nepaprastai tyliai veikia, keldamas vos 61 dB stiprumo garsą. Jis taip pat priskiriamas AAA energijos naudojimo efektyvumo klasei. Antgalis „FlowMotion™ Parketto Pro“, su kuriuo nesunkiai išvalysite medines
grindis ar plyteles.

€193.00

Triukšmo lygis pagal IEC60704-3 69 dB(A). Antgalis „DustPro™“. Minkšti, lengvai besisukantys ratukai. Teleskopinis vamzdis.

€128.00

Specialiai pritaikytas „SilentPerformer™ Cyclonic“ variklis, prietaiso konstrukcija ir naujas tylus „DustPro™“ antgalis užtikrina, kad valysite tyliau. Su higieniniu ar antialerginiu filtru „SilentPerformer™ Cyclonic“ puikiai išvalo alergenus ir kitus oro teršalus. „Easy Empty™“ dulkių pašalinimo sistema.

€139.00

Electrolux EAPC52LR dulkių siurblys be mašelio. Galingas siurbimas ir patogus naudojimas - tai Electrolux AeroPerformer™ Cyclonic“.

€101.00

Teleskopinis vamzdis. Kietų grindų antgalis. Antgalis „DustPro™“. Rankinis galios reguliavimas. Švaresnis dulkių rinkimas į „S-bag“ maišelį.

€91.00

Nemokamas pristatymas!

€568.00
Šaldytuvai Electrolux ERN2001FOW Specifikacijos Veikimas Užšaldymas (kg/24h)..
€309.00

Energijos klasė: A-20%. Elektroninis SET laikmatis. Teleskopiniai vieno lygio bėgeliai TR1LV.

€221.90
Rašyk
Skambink